Skracanie linków jest jednym z wielu sposobów zarabiania przez Internet. Choć nigdy z góry nie można niczego przesądzać to raczej kwoty z tej metody nie będą „oszałamiające”, ale przy odpowiednim zaangażowaniu można trochę dorobić. Jak wskazuje nazwa sposób w jaki się tutaj zarabia polega na skracaniu linków, które prowadzą do innych stron przy pomocy odpowiednich programów np. adf. ly, shotre. st.

Jak działają skracacze linków ?

Działa to w następujący sposób bierze się link np. prowadzący do jakieś strony, skraca się go przy pomocy min. wyżej wymienionych programów po czym wrzuca na różne fora, facebooka itp. za każde 1000 wejść otrzymuje się określoną kwotę pieniężną, ale żeby nie było tak prosto osoba zainteresowana naszym linkiem musi odczekać 5 sekund po czym kliknąć SKIP AD dopiero wówczas wejście zostanie zaliczone, a my otrzymamy premię finansową. Jeśli ktoś posiada własną stronę to tam wrzuca skrócone linki, dzięki czemu jego zarobki wzrosną. Konto na YT również jest dobrym miejscem do wrzucania skróconych linków – pokazuje się określony film, a wszystkie potrzebne materiały czy strony daje się pod filmikiem w skróconym linku.

Programy do skracaczy linków ?

Są także programy, które oferują większą kwotę pieniężną za wejście w skrócony link, jednak w tym przypadku trzeba będzie przepisać określony tekst zanim osoba zainteresowana będzie mogła wejść w link – jest to oczywiście bardziej „męczące” i wejść zazwyczaj jest mniej, jednak są więcej warte, dlatego tutaj każdy powinien przekalkulować sobie sam co mu się bardziej opłaca. Większość z programów oferuje też tak zwane programy partnerskie, gdzie otrzymuje się X% od osoby poleconej czym więcej poleconych tym większe zarobki ( pod warunkiem, że są oni aktywni ). Jak już wspomniałem nie jest to metoda, dzięki której staniemy się milionerami, ale kilkanaście, kilkadziesiąt dolarów miesięcznie przy niedużym nakładzie pracy można zarobić. Oczywiście zarobki mogą być większe jeśli ktoś ma w miarę popularną stronę/bloga czy swoje własne miejsca, gdzie ludzie chętnie wchodzą w skrócone linki.

Tagi artykułów:

skracanie linków zarabianie, jak zarobić na skróconych linkach,skracacze jak zarobić, czy da się zarobić duże pieniądze na skracaniu linków, Zarabianie na skracaniu linków, własny skracacz linków