Rynek kryptowalut jest bardzo dynamicznym i wciąż młodym rynkiem. Pierwszą kryptowalutą na świecie był Bitcoin, stworzony w 2008 roku. Wielu ludzi zastanawiało się wtedy Czym jest kryptowaluta? i jaki jest jego potencjał. Obecnie możemy już mówić o setkach różnych walut online, które są uważane za bardzo złożone i bardzo nowoczesne pod względem systemu obliczeń technologicznych i mogą stać się szansą dla wielu sektorów finansowych w przyszłości.

Kryptowaluty Są one oparte na technologii blockchain, co sprawia, że ​​płatności są wyjątkowo bezpieczne. Nie można centralnie kontrolować transakcji dokonywanych za pomocą tych wirtualnych pieniędzy, a nie można kopiować ani kraść takich monet, jeśli są one odpowiednio chronione, najlepiej przy pomocy profesjonalnego portfela. Każdy właściciel kryptowaluty ma również unikalny kod, za pomocą którego może dokonywać przelewów i innych transakcji. Ponadto odbiorca takiego przelewu musi mieć oddzielny klucz, który jest unikalny.

Są ciągle formowane nowe kryptowaluty, które są sprzedawane przez różne firmy.

Jak możesz stać się właścicielem takiej kryptowaluty?

  • Możesz go kupić na giełdzie lub w internetowej wymianie walut, która oferuje do sprzedaży. Jednak często trzeba czekać z wyprzedzeniem nowa kryptowaluta zacznie cieszyć się zainteresowaniem, więc idzie na giełdy światowe.
  • Jest również dostępna. Wykopaliska kryptowaluty. Z nowymi wystarczy odpowiednia karta graficzna lub aplikacja. Mogą stosunkowo szybko stać się posiadaczami monet, ale z kryptowalutami, które są dłuższe na rynku i mają wysokie ceny, znacznie trudniej jest kopać. Często wymaga to specjalnego sprzętu, odpowiedniego miejsca, a także elektryczności i wcale nie jest opłacalna.
  • Często firmy publikują kryptowaluty jako rodzaj wpisu do promocji i konkursów. Możesz je zebrać w nadziei, że z czasem staną się bardziej wartościowe.

Na rynku kryptowalut są już setki typów i pojawiają się oznaki tworzenia nowych. Poniżej znajduje się krótki opis niektórych walut online, które pojawiły się na rynkach w ostatnich miesiącach. Waluty, takie jak alternatywy dla bitcoinów, nazywane są altcoinami.

kryptowaluta EOS

Pod względem rentowności jest to jedna z najlepszych kryptowalut na rynku. Został założony 1 lipca 2017 r., A twórcą tego tokena jest firma block.one. Można powiedzieć, że jest to system operacyjny przeznaczony do zastosowań komercyjnych. to jest Waluta internetowa Charakteryzuje się brakiem opłat transakcyjnych. Kupując walutę, stajesz się współwłaścicielem części systemu i masz prawo z niej korzystać.

Właściciele walut postanowili wydać miliard monet, które należy podzielić w następujący sposób:

  • 20% monet zostało udostępnionych w ciągu pierwszych pięciu dni po uruchomieniu ICO
  • 70% monet rozprowadzono w 350 okresach po 23 godziny
  • Pozostałe 10% tokenów zarezerwowano dla programistów block.one.

Niektórzy inwestorzy twierdzą, że EOS może nawet pokonać Ethereum, jedną z najpotężniejszych walut online na świecie.

kryptowaluta Ziliqa

to jest nowa kryptowaluta ma ogromny potencjał i może stanowić zagrożenie dla wspomnianego EOS. Jest to jeden z najbardziej skalowalnych projektów blockchain na rynku. Używa bardzo nowej i rewolucyjnej koncepcji zwanej shardingiem. Węzły są podzielone na mikrotransakcje i mogą być z powodzeniem przesyłane w sieciach równoległych.

Podczas testów Ziliqa osiągnęła prędkość 2400 transakcji na sekundę, co jest imponującym wynikiem. Wprowadzenie tej kryptowaluty do sieci publicznej miało miejsce 23 maja 2018 r., Więc jest to bardzo nowa sprawa. Warto zauważyć, że ta waluta używa niezwykle nowoczesnego języka programowania, który może stanowić zagrożenie dla starych kryptowalut.

Eksperci twierdzą, że Ziliqa ma realną szansę stać się akceptowalnym środkiem płatniczym w przyszłości. Wynika to z jego skalowalności, a także niskich kosztów transakcji, gdy inne kryptowaluty zawodzą.

kryptowaluta Neblio

Jest to kolejna kryptowaluta, której należy przestrzegać w 2018 roku. wirtualna waluta Jest on skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców i przedsiębiorców, a to jest jego siła. Potencjalni nabywcy do wprowadzenia technologii blockchain w swoich firmach są często bardzo bogatymi ludźmi.

Tym, co wyróżnia tę kryptowalutę, jest zestaw bardzo wygodnych narzędzi i interfejsów API. Użytkownicy sieci Neblio dostosowują swoje tokeny, aby zwiększyć bezpieczeństwo całej sieci i otrzymywać nagrody. Kryptowaluta gwałtownie wzrosła na początku 2018 r. I nikt nie jest zaskoczony zainteresowaniem potencjalnych inwestorów.

kryptowaluta ontologia

Jest to chińska kryptowaluta, która powinna być łącznikiem między nowoczesną technologią blockchain a biznesem. Zostało to niedawno rozpowszechnione wśród osób posiadających kryptowalutę NEO, ponieważ w tym roku. Rozwiązania stosowane w ontologii mogą być wdrażane w różnych rodzajach działalności i wykorzystywane do identyfikacji osób i przedmiotów, wymiany danych, komunikowania się i wielu innych celów. Twórcy tej kryptowaluty zapewniają, że ontologia działa na wielu różnych interfejsach i można z łatwością ich używać w swojej firmie.

Ontologia obecnie korzysta z ekosystemu NEO, ale powszechnie uważa się, że będzie to dość osobna jednostka, a deweloperzy już pracują nad przygotowaniem funduszy. W marcu 2018 r. Rozprowadzono do 20 milionów monet, a maksymalna liczba żetonów wynosiłaby miliard, co może budzić wątpliwości.

kryptowaluta Qash

Kolejną sugestią jest Qash, który był już słyszalny pod koniec 2017 roku. rynek kryptowalut Bitfinex dodał ją i umieścił w parach z dolarami amerykańskimi, Bitcoinami i Ethereum. Warto zauważyć, że są to dwa najpopularniejsze kryptowaluty, Może to oznajmić sukces, ale jest także dużym obciążeniem.

Z definicji Quash będzie preferowanym markerem dla branży usług finansowych w przyszłości, a także dla nowych przedsiębiorstw i instytucji finansowych.

kryptowaluta Cyber ​​mile

Platforma ta została zaprojektowana w celu zapewnienia inteligentnych umów zoptymalizowanych pod kątem handlu elektronicznego. Wartość tego tokena z pewnością wykracza poza zwykłe użycie go jako narzędzia spekulacyjnego. Twórcy tej kryptowaluty byli w stanie rozwiązać wiele problemów związanych z innymi dostępnymi tokenami, co sprawiło, że rynki odniosły duży sukces.

Jest coraz więcej kryptowalut, których twórcy oferują nowe i lepsze rozwiązania niż poprzednie. Oczekuje się, że do końca roku zostaną utworzone dodatkowe waluty wirtualne, które zapewnią również alternatywne rozwiązania dla ogólnie przyjętej działalności. Opłaca się podążać za rynkiem, abyś mógł w odpowiednim czasie zdecydować o zainwestowaniu w walutę z perspektywą.

Tagi artykułów:

nowe kryptowaluty, kryptowaluty w 2019 r. do inwestowania w kryptowaluty, do tworzenia kryptowalut, w których można inwestować, handlować, giełdy, najpopularniejsze kryptowaluty, oceny, opinie, książki, kursy, start, forum, co to jest, rentowność, moje, ceny , rentowność, inwestuj w kryptowalutę, koparkę kryptowaluty